Noteikumi

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses SIA TSK PROJECTS SIA, reģ. nr. 40203295328 , turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un nodot piegādātājam Pircēja preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam un atbilstoši preces aprakstam. Veicot pasūtījumu, pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu un tā komplektāciju, kas aprakstīta pie preces, sadaļā veikals. 

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtīto preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-8 darba  dienu laikā, izņemot smilšu burtus un ciparus, kuru sagatavošanas laiks var aizņemt līdz 30 darba dienām. Piegādes laiks tiek aprēķināts kopš ir saņemta apmaksa par pasūtījumu, ja sūtījums kādu tehnisku iemeslu dēļ kavēsies, Pircējs tiek informēts ar e-pasta starpniecību.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pārdevējs,ja atgriešanai ir pamatots iemesls. Atgriežot preci, to iesaiņo tajā pašā iepakojumā kā saņemta, lai nodrošinātu drošu preces kustību un pārvadājot netiktu bojāta.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Nav pamatots iemesls preču atgriešanai; Par pamatotu iemeslu tiek uzskatīts preces bojājums vai neatbilstība preces aprakstam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.